Scena, Podesty

Scena Muzyczna

To niezbędny element każdej imprezy plenerowej.  Odpowiednia i profesjonalna scena to komfort dla prowadzących i występujących artystów a dla uczestników imprezy  wizerunek profesjonalnej imprezy.

Dysponujemy: Scenami różnych wymiarów, sceną mobilną, sceną dmuchaną, podestami scenicznymi.

W zależności od typu imprezy, wielkości budżetu i preferencji artystów doradzimy wybór odpowiedniego sprzętu. Do dyspozycji mają Państwo: sceny estradowe zadaszone w różnych wielkościach podłogi i zadaszenia scenicznego. Każda scena może być ograniczona barierkami ochronnymi.
Dobieramy odpowiednie systemy nagłośnieniowe z zestawów własnych lub podwykonawców, eliminując zarówno zbędne koszty zbyt dużych rozwiązań jak i negatywne konsekwencje zbyt małych. Przy większych realizacjach współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami wykonując wszystkie czynności związane z koordynacją prac przy projekcie. Do każdego nagłośnienia możemy wybudować wieże sceniczne do podwieszenia nagłośnienia, systemów liniowych.
Oświetlenie sceniczne jest bardzo ważne na scenie, czy to w teatrze czy na koncercie, tworzy niezapomniany nastrój, który jest częścią przedstawienia. W skład oświetlenia wchodzą światła ruchome, oświetlenie żarowe, konsolety sterujące, światło sceniczne LED, regulatory napięcia, efekty laserowe. Bazując na sprawdzonych markach urządzeń zapewniamy komfort pracy, zgodność z riderami artystów.

Barierki ochronne-barierki zaporowe niezbędne przy zabezpieczeniu wszelkiego rodzaju imprez od masowych po inne, zapewniające maksimum bezpieczeństwa zarówno artystom jak i publiczności. Wszystkie barierki poza podstawową funkcją utrzymania porządku i bezpieczeństwa na imprezie są doskonałym nośnikiem reklamy w postaci banerów, których montaż nie sprawia żadnych trudności.

Barierki ochronne lekkie charakteryzują się stabilną konstrukcją oraz dużą wytrzymałością. Są idealne do wygrodzenia parkingów, boków i tyłu sceny, sektorów i ogródków piwnych. Konstrukcja barierek pozwala na ustawienie ich nawet w bardzo nierównym terenie z zachowaniem pełnych właściwości zabezpieczających. Barierki ochronne ciężkie używane są do zabezpieczenia miejsc szczególnie narażonych na duży napór publiczności. Konstrukcja barierek oraz system ich montażu gwarantują niezawodność barierek nawet w ekstremalnie dużych obciążeniach. Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do korzystania z naszych usług.